Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW21 2017
Diabolo »Glow in the dark«

Diabolo »Glow in the dark«

Roztáčanie diabola pomocou paličky a šnúry si vyžaduje istú mieru zručnosti. Ale keď už viete, ako na to, nekonečná zábava je zaručená – a popritom sa rozvíja motorika a koncentrácia. Výnimočný detail tohto diabola: svieti v tme. Diabolo s kovovým stredom – vhodné aj pre začiatočníkov Oba konce diabola sú spojené kovovým stredom, ktorý sa ľahko a stabilne otáča na šnúre, takže aj začiatočníci rýchlo zažijú pocit úspechu. Súčasťou balenia je aj návod na hranie.
8,99 €
8,99
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Alternatívne výrobky