Objavte detské ruksaky do škôlky a školy

Desiata, fľaša na vodu a perá – deti potrebujú v škôlke, škole alebo na cestách veľa vecí. Je praktické, keď si drobci môžu tieto potrebné pomôcky jednoducho vziať a nosiť so sebou. Ruksak pre deti by mal spĺňať hneď niekoľko požiadaviek: taška musí zodpovedať ergonómii dieťaťa a jeho telesnej výške, vzhľadovo sa deťom musí páčiť a musí byť schopná veľa toho zvládnuť. Takže je dobré, keď sa môžete spoľahnúť na najlepšiu kvalitu od Tchibo!

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne výrobky z tejto kategórie.

Nenašli ste, čo hľadáte?

Začnite odoberať náš Newsletter a budete vždy dobre informovaní!
Viac informácií

Tu nájdete aktuálne výrobky e-shopu Tchibo:

Toto sú veci, ktorým by ste mali venovať pozornosť pri kúpe detských ruksakov

Ak sa ide na výlet alebo na turistiku, detský ruksak by mal byť čo najľahší a mal by sedieť bezpečne na chrbte upevnený pomocou ramenných a hrudných popruhov. V každodennom živote bude rozhodujúca veľkosť – do ruksaku by sa mala zmestiť aspoň jedna kniha vo formáte A4, okrem oblečenia, fľaše na pitie a boxu na desiatu. Pozor: veľké detské ruksaky lákajú k zbytočnému preťažovaniu tašky. Hmotnosť ruksaku do škôlky nesmie prekročiť desať percent telesnej hmotnosti!

Dôležité: Kvalita ruksaku musí vyhovovať!

Od detského ruksaku sa toho zvyčajne vyžaduje veľa. Potom je dobré, ak sa môžete spoľahnúť na vysoko kvalitné spracovanie, ktoré je u spoločnosti Tchibo štandardom. Dbáme na odolné a vodoodpudivé materiály, ergonomicky tvarovaný dizajn s premyslenými priehradkami a tiež nastaviteľné popruhy a ľahko použiteľné uzatváracie prvky. Pohoda a bezpečnosť vášho dieťaťa sú prvoradé!

Pekné a praktické? Ale iste!

My v Tchibo kladieme dôraz na bezchybné spracovanie a dizajn vhodný pre deti! Super batohy s potlačou hrdinov z komiksu sú hitom u tých najmenších, rovnako ako roztomilé zvieracie motívy alebo hravé vzory v najrôznejších farbách. Obzvlášť obľúbené u dievčat a chlapcov: ruksaky v tvare zvieraťa, napríklad s roztomilými mačacími ušami z hebkej plyšovej kožušiny. Bezpečnosť za súmraku a v tme zvyšujú aj detské ruksaky s reflexnými prvkami.

Čo patrí do detského ruksaku?

Detský ruksak by mal byť nabalený vždy čo najľahšie. Mali by ste sa preto vyhnúť príliš veľkým fľašiam na pitie, ťažkým knihám alebo objemným desiatam. Ani príliš veľa hračiek nemá v ruksaku čo hľadať. Dajte svojmu dieťaťu s jemným dôrazom jasne najavo, že nie každé obľúbené zvieratko si môže brať vždy so sebou. Naopak, na ruksaku musí byť vždy uvedená adresa dieťaťa a vaše telefónne číslo – ideálne prišité pevne, aby sa nič nemohlo stratiť.

Kvalita, ktorá sa oplatí – náš prísľub Tchibo

Aby ste bez váhania mohli ruksak dať svojej ratolesti každý deň a aby sa vaše dieťa z neho mohlo tešiť čo najdlhšie, nechávame detské ruksaky neustále kontrolovať nezávislými inštitútmi. Pečať TCM od Tchibo vám zaručuje osvedčenú kvalitu: náš výber v online obchode predstavuje materiály bez škodlivých látok, premyslené dizajny a jedinečné výrobky, ktoré sú k dispozícii iba od Tchibo!