Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2018
Detské plavecké okuliare

Detské plavecké okuliare

Plávacie okuliare, ktoré perfektne sedia a poskytujú dobrú viditeľnosť S týmito plaveckými okuliarmi sa deti radi potápajú, pretože majú perfektný odnímateľný 3D motív na ráme. Vďaka špeciálnej protizahmlievacej úprave, ktorá zabraňuje roseniu skiel, poskytujú okuliare dobrú viditeľnosť pri plávaní a potápaní. Sklá sú okrem toho obzvlášť odolné proti poškriabaniu. S pomocou elastického pásika na hlave sa dajú okuliare ľahko prispôsobiť a sedia perfektne. Aj pásik na nose je možné nastaviť podľa potreby.

Naposledy v ponuke: CW22/2018  Letná detská móda

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.