Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW32 2017
Detská stolička k písaciemu stolu s nastaviteľnou výškou

Detská stolička k písaciemu stolu s nastaviteľnou výškou

Pretože správne sedenie je dôležité práve v detstve, táto detská stolička k písaciemu stolu rastie spolu s dieťaťom primerane jeho veku, má variabilnú výšku sedacej plochy od 47 do 55 cm a dá sa optimálne prispôsobiť výške dieťaťa pomocou plynovej pružiny. =Pohodlná stolička k písaciemu stolu pre deti Stolička má sedadlo z odolného plastu, ktorý sa môže utierať vlhkou handričkou, s pohodlne čalúnenou sedacou plochou. Päť koliesok s pogumovaním odolným proti oderu, ktoré zároveň chráni podlahy, je zaistených proti spätnému pohybu, takže zabraňujú neúmyselnému pohybu stoličky.

Naposledy v ponuke: CW32/2017  Detská móda a doplnky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.