Schließen
Doplnky

Detské doplnky – praktickí a módni sprievodcovia

Či štýlové čiapky, alebo cool šatky: doplnky, ktoré sa deťom páčia, sú pestré, veselé a milé. Kým faktor zábavy sa ráta u detí, dospelí skôr vyžadujú osožné doplnky. Objavte v Tchibo vhodné a praktické doplnky pre chlapcov a dievčatá – od rozkošných obojstranných čiapok cez podbradníky až po detský kufrík na kolieskach, vhodný ako príručná batožina.
  • Detská čiapka so svietiacim brmbolcom »Glowbee«
Viditeľnosť 360° – aj na veľkú vzdialenosť
14,99
7,99
Náhľad
niekoľko kusov
niekoľko kusov
niekoľko kusov
niekoľko kusov
niekoľko kusov
1

Perfektne vybavení aj na cestách!

Deti majú často už celkom presnú predstavu o tom, ktoré potreby si chcú so sebou zobrať na cesty. Detské batohy a tašky do škôlky, školy i na voľný čas musia byť také, aby sa do nich zmestili box na jedlo a fľaša na pitie, ako aj plyšová hračka. Tieto sa svojimi mäkko podloženými popruhmi postarajú o príjemný pocit pri nosení a ochranu citlivého detského chrbátika.
Doplnky pre všetky ročné obdobia

Doplnky pre všetky ročné obdobia

V skorej jari a v lete chránia pôvabné slnečné okuliare citlivé detské oči, klobúčikmi a čiapkami predchádzame úpalu. Väčšie klobúky proti slnku sú u malých rovnako obľúbené. Flaušové čiapky a hrejivé šatky sú v zime nenahraditeľnými detskými doplnkami. Aj mäkká bavlna alebo flís sú u malých v kurze. Rovnako sa pestré farby a vhodné motívy postarajú o to, že čiapku a šál budú rady nosiť.
Správne kombinovanie detských doplnkov

Správne kombinovanie detských doplnkov

Praktické: Mnoho detských doplnkov dostanete v Tchibo v súpravách tak, aby napr. čiapka a šál spolu ladili, alebo možno kúpiť slnečné okuliare a hneď aj príslušné puzdro na ne. V zásade platí: Nechajte deti, aby si samy vybrali, ktoré doplnky kombinovať, aby sa tak podporovalo ich právo na spolurozhodovanie a následná akceptácia! Tým sa posilňuje sebavedomie Vášho dieťaťa, ak to bude až módne priveľmi pestré, môžete výber jemne usmerniť.

Detské doplnky: pekné darčeky pre chlapcov a dievčatá!

Či na narodeniny, Veľkú noc, alebo pri zápise do školy – v Tchibo nájdete premyslené a pekné doplnky pre deti. Tieto detské doplnky disponujú perfektnou rovnováhou medzi pôvabným dizajnom a praktickou funkčnosťou. A aj rodičia sa potešia, keď namiesto hračky bude darčekom úplne nový box na desiatu!

Náš prísľub týkajúci sa doplnkov pre deti

V Tchibo Vám ponúkame praktické a moderné detské doplnky, ktoré svojím aktuálnym dizajnom a kvalitným vypracovaním rovnako potešia Vás i Vašich potomkov. O osvedčenej kvalite našich výrobkov Vás uistí naše označenie TCM, ktoré znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Keď kupujete detské doplnky online, dbajte aj na značku „GUT GEMACHT“. Táto označuje produkty vyrobené z udržateľných materiálov, akým je biobavlna.
Detské doplnky: pekné darčeky pre chlapcov a dievčatá!