Schließen
Boxy na desiatu

Desiatové boxy pre deti – správny snack vždy pripravený!

Či do škôlky, školy, alebo na najbližší výlet na kúpalisko: desiatové boxy pre deti sú udržateľnou a trvácnou alternatívou alobalu a pod. Môžete dať celkom jednoducho svojmu dieťaťu na cestu vlastnoručne zhotovený snack, čerstvé ovocie a zeleninu alebo maškrty. Vďaka rôznym tvarom, veľkostiam a dizajnom nájdete v Tchibo presne ten najvhodnejší desiatový box na každú príležitosť. Objavujte teraz!

Preto sa desiatový box pre deti oplatí

Práve pri malých je dôležité dbať na výživu: Priveľkému množstvu cukru sa treba vyhýbať, namiesto toho sa zamerajte na ovocie a zeleninu, čerstvo pripravené jedlo a chutné maličkosti. Pripravte napríklad sami raňajky pre dieťa, budete vedieť, čo sa v nich skrýva. Aj na školské výlety, dlhšiu cestu vlakom alebo dlhšiu prechádzku je rozumné dať dieťaťu so sebou desiatový box so zdravými pochúťkami.
Desiatové boxy pre deti: Tak nájdete tú správnu veľkosť

Desiatové boxy pre deti: Tak nájdete tú správnu veľkosť

Dóza by mala byť podľa možnosti malá, aby sa chutný transportovaný materiál nepretriasal a dobre sa zmestil do školskej tašky alebo detského batoha. Dózy na desiatu zo súprav sa zväčša dajú ďalej rozdeliť priečinkami, aby sa napríklad maslový chlebík a jablko spolu nemiešali. Či je nádoba okrúhla, alebo hranatá, je len otázkou vkusu. Objednajte dózu na desiatu pre Vaše dieťa online v Tchibo, výhodne získajte kvalitný box z plastu bez bisfenolu.
Kov alebo plast – ktorý materiál pre desiatový box?

Kov alebo plast – ktorý materiál pre desiatový box?

Plast je odolný, ľahko sa ošetruje a vďaka nepatrnej hmotnosti je vhodný pre deti. Prihliadajúc na primeraný pestrý dizajn určite nájdete vhodnú dózu. Desiatové dózy z ušľachtilej ocele sú naproti tomu o čosi chúlostivejšie, ale zato podstatne udržateľnejšie a trvácnejšie. Zväčša sa uzatvárajú pomocou praktického strmienka. Práve nájdete online aj množstvo rozličných tvarov s príjemnými potlačami.

Tak dotvoríte detskú desiatovú dózu

"Zväčša sa oplatí kúpiť dieťaťu k desiatovému boxu aj vhodnú fľašu na pitie. Mimoriadne pekné sú súpravy, v ktorých sú fľaša a box farebne zladené. Láskavo navrhnuté menovky tiež zabezpečia, že Vaše dieťa vždy prinesie domov tú správnu desiatovú dózu. Či už ide o pestro potlačenú nálepku, alebo dokonca samolepku – Vaša predstavivosť by nemala poznať hranice. Náš tip: Uistite sa, že štítky sú vodoodolné. "

Desiatové škatule pre deti? Praktické a udržateľné!

My v Tchibo nekladieme dôraz len na kvalitu tovaru, ale sa naším projektom GUT GEMACHT zasadzujeme za trvalo udržateľnú produkciu rôznych výrobkov. Aj naše desiatové dózy pre deti sú symbolom trvalej udržateľnosti – veď ich nakoniec možno používať znova a znova.
Desiatové škatule pre deti? Praktické a udržateľné!