Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Batohy

Objavte detské batohy do škôlky a školy

Desiata, pitná fľaša a ceruzky – v škôlke, v škole alebo na cestách deti potrebujú veľa vecí. Je praktické, ak si malí môžu tieto potreby jednoducho sami zobrať so sebou a nosiť ich. Batoh pre deti by mal pritom zodpovedať viacerým požiadavkám: Musí vyhovovať ergonómii a veľkosti dieťaťa, mať primeraný vzhľad a niečo aj vydržať. Je dobré, ak sa môžete spoľahnúť na najlepšiu kvalitu od Tchibo!
Peňaženka
S 5 priehradkami a odnímateľným pásikom na kľúče
5,99 € Quickshop
Reflexný ruksak
S vystuženými, ergonomicky tvarovanými ramennými popruhmi s nastaviteľnou dĺžkou
24,95 € 10,99 € Quickshop

Na čo by ste mali dbať pri kúpe detského batoha

Ak sa ide na výlet alebo túru, mal by byť detský batoh podľa možností čo najľahší a pomocou popruhov na pleciach a hrudníku dobre sedieť na chrbte. Vo všeobecnosti je rozhodujúca veľkosť – prinajmenšom by sa do batohu mala zmestiť kniha formátu A4, náhradné oblečenie, pitná fľaša a box na desiatu. Pozor: Veľké batohy zvádzajú na to, aby sme ich naplnili zbytočnosťami. Pritom má hmotnosť detského batoha zodpovedať maximálne 10 % hmotnosti dieťaťa!

Dôležité: Batoh musí mať zodpovedajúcu kvalitu!

Od detského batoha sa čosi požaduje. Je teda dobré, ak sa môžete spoľahnúť na kvalitné vypracovanie, ktoré je v Tchibo štandardom. Dbáme na trvácne a vodoodpudivé materiály, ergonomický dizajn a premyslené priečinky, ako aj popruhy s nastaviteľnou dĺžkou a jednoduché zapínanie. V centre záujmu je dobrý pocit a bezpečnosť Vášho dieťaťa!

Pekný a praktický? Ale samozrejme!

V Tchibo kladieme dôraz na bezchybné vypracovanie a deťom primeraný dizajn. Coll batohy s potlačou s komiksovými hrdinami sú aj u malých hitom, rovnako ako pôvabné zvieracie motívy vo všetkých možných farbách. Mimoriadne obľúbené u dievčat i chlapcov: Batohy v tvare zvieratka, napríklad s rozkošnými mačacími uškami z mäkučkej kožušinky. Detské batohy s reflexnými prvkami zvýšia bezpečnosť za súmraku a v tme.

Čo patrí do detského batoha?

Detský batoh by mal byť vždy nabalený tak ľahko, ako je to len možné. Vyhýbajte sa preto priveľkým pitným fľašiam, ťažkým knihám a preplneným desiatovým boxom. Aj priveľké množstvo hračiek nemá v batohu čo hľadať. Vysvetlite dieťaťu s jemným dôrazom, že nie je potrebné, aby malo vždy so sebou všetky obľúbené zvieratká. Naproti tomu do batoha určite patrí menovka dieťaťa a telefónne číslo – ideálne pevne prišité, aby sa nemohli stratiť.

Kvalita, ktorá sa oplatí – náš prísľub Tchibo

Aby Váš potomok bez váhania mohol batoh so sebou brať každý deň a podľa možností sa z neho dlho tešil, nechávame detské batohy nepretržite kontrolovať nezávislými inštitúciami. Označenie TCM od Tchibo Vám zaručuje osvedčenú kvalitu: Náš výber v online obchode znamená materiály bez škodlivých látok, premyslený dizajn a jedinečné produkty, ktoré sú len v Tchibo!