Schließen
Batohy

Objavte detské batohy do škôlky a školy

Desiata, pitná fľaša a ceruzky – v škôlke, v škole alebo na cestách deti potrebujú veľa vecí. Je praktické, ak si malí môžu tieto potreby jednoducho sami zobrať so sebou a nosiť ich. Batoh pre deti by mal pritom zodpovedať viacerým požiadavkám: Musí vyhovovať ergonómii a veľkosti dieťaťa, mať primeraný vzhľad a niečo aj vydržať. Je dobré, ak sa môžete spoľahnúť na najlepšiu kvalitu od Tchibo!

Na čo by ste mali dbať pri kúpe detského batoha

Ak sa ide na výlet alebo túru, mal by byť detský batoh podľa možností čo najľahší a pomocou popruhov na pleciach a hrudníku dobre sedieť na chrbte. Vo všeobecnosti je rozhodujúca veľkosť – prinajmenšom by sa do batohu mala zmestiť kniha formátu A4, náhradné oblečenie, pitná fľaša a box na desiatu. Pozor: Veľké batohy zvádzajú na to, aby sme ich naplnili zbytočnosťami. Pritom má hmotnosť detského batoha zodpovedať maximálne 10 % hmotnosti dieťaťa!

Dôležité: Batoh musí mať zodpovedajúcu kvalitu!

Od detského batoha sa čosi požaduje. Je teda dobré, ak sa môžete spoľahnúť na kvalitné vypracovanie, ktoré je v Tchibo štandardom. Dbáme na trvácne a vodoodpudivé materiály, ergonomický dizajn a premyslené priečinky, ako aj popruhy s nastaviteľnou dĺžkou a jednoduché zapínanie. V centre záujmu je dobrý pocit a bezpečnosť Vášho dieťaťa!

Pekný a praktický? Ale samozrejme!

V Tchibo kladieme dôraz na bezchybné vypracovanie a deťom primeraný dizajn. Coll batohy s potlačou s komiksovými hrdinami sú aj u malých hitom, rovnako ako pôvabné zvieracie motívy vo všetkých možných farbách. Mimoriadne obľúbené u dievčat i chlapcov: Batohy v tvare zvieratka, napríklad s rozkošnými mačacími uškami z mäkučkej kožušinky. Detské batohy s reflexnými prvkami zvýšia bezpečnosť za súmraku a v tme.

Čo patrí do detského batoha?

Detský batoh by mal byť vždy nabalený tak ľahko, ako je to len možné. Vyhýbajte sa preto priveľkým pitným fľašiam, ťažkým knihám a preplneným desiatovým boxom. Aj priveľké množstvo hračiek nemá v batohu čo hľadať. Vysvetlite dieťaťu s jemným dôrazom, že nie je potrebné, aby malo vždy so sebou všetky obľúbené zvieratká. Naproti tomu do batoha určite patrí menovka dieťaťa a telefónne číslo – ideálne pevne prišité, aby sa nemohli stratiť.

Kvalita, ktorá sa oplatí – náš prísľub Tchibo

Aby Váš potomok bez váhania mohol batoh so sebou brať každý deň a podľa možností sa z neho dlho tešil, nechávame detské batohy nepretržite kontrolovať nezávislými inštitúciami. Označenie TCM od Tchibo Vám zaručuje osvedčenú kvalitu: Náš výber v online obchode znamená materiály bez škodlivých látok, premyslený dizajn a jedinečné produkty, ktoré sú len v Tchibo!