Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW26 2017
Detektor rozbitia skla

Detektor rozbitia skla

Zaistenie okna s detektorom rozbitia skla Aj keď okná dobre zatvoríte, sklo stále predstavuje bezpečnostnú slabinu. Vďaka tomuto snímaču rozbitia skla sa toto riziko minimalizuje. Okenný alarm pre viac bezpečnosti Snímač v tomto alarme zaznamená, keď sa sklo otriasa alebo rozbije. Dajú sa nastaviť dve úrovne citlivosti. Keď sa snímač aktivuje, spustí sa poplach s hlasitosťou 90 dB. Detektor rozbitia skla sa jednoducho upevní obojstrannou lepiacou páskou na okenné sklo. Potenciálnych zlodejov navyše odstraší LED kontrolka a varovanie viditeľné na lepiacej páske.

Naposledy v ponuke: CW26/2017  Vybavenie na cesty

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.