Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Dekoračný stromček s LED, malý

Dekoračný stromček s LED, malý

Dekorácia napájaná batériami – na približne 100 hodín čarovného osvetlenia Tento malý dekoračný stromček s 10 LED vydávajúcimi teplé biele svetlo vytvorí pôsobivé vianočné osvetlenie v interiéri. Je napájaný batériami a čas svietenia s jednou súpravou batérií je približne 100 hodín. Podstavec je zabalený do dekoračného jutového vrecka. Vianočné osvetlenie s časovačom Stromček s LED má funkciu časovača, ktorá šetrí energiu, automaticky sa vypne po približne šiestich hodinách a znova sa zapne po približne 18 hodinách.
19,99 €
19,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.