Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2013
Dekoračná LED žiarovka s voľbou farby

Dekoračná LED žiarovka s voľbou farby

Svieti nabielo alebo v jednej z 15-ich vopred naprogramovaných farieb. Voliteľná funkcia automatickej zmeny farby pre celkovo 768 farebných odtieňov. 5-stupňová funkcia stmievania – regulácia jasu. Vhodná pre všetky lampy s objímkou E27. Životnosť cca 30000 hodín. Vrátane diaľkového ovládania zmeny farby a stmievania a batérií do diaľkového ovládania. Dosah diaľkového ovládania cca 5 – 6 m.
15,95 €
15,95
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Svetelná tabuľa s LED »Paríž«

Vytlačený motív na elegantnom plátne – s 20 LED vydávajúcimi teplé biele svetlo
22,95 € 11,99 € Quickshop

Svetelná guľa s LED

Ozdobné exteriérové svietidlo, ktoré je napájané akumulátorom
Energia: A+ (od A++ do A)
34,95 € 27,95 € Quickshop