Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW30 2019
Dekoračná lampa s LED v tvare morskej hviezdice

Dekoračná lampa s LED v tvare morskej hviezdice

S voliteľnou funkciou časovača Táto dekoračná morská hviezdica obohatí každú miestnosť a vyčaruje pôsobivú atmosféru. Jej zabudované LED vydávajú teplé biele svetlo a sú vybavené praktickou funkciou časovača: LED žiarovky sa vďaka tomu po približne šiestich hodinách automaticky vypnú a po ďalších asi 18 hodinách sa opäť automaticky zapnú. Na spodnej strane hviezdice sa nachádzajú príslušné spínače na ovládanie časovača a na zapnutie a vypnutie lampy.
9,99 €
9,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW30/2019  Kúpeľňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Ozdoby s LED, 2 ks

V tvare anjela a vianočného stromčeka
14,99 € 8,99 € Quickshop

Dekoračný zvon s LED

So skleneným poklopom a dekoračnou figúrkou z dreva
19,99 € 11,99 € Quickshop