Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW29 2018
Debnička na kvety

Debnička na kvety

Tri debničky na kvety v jednom Táto debnička na kvety z kvalitného polyratanu už aj prázdna priťahuje pozornosť – a ponúka vo svojich troch samostatne vyberateľných plastových častiach dostatok miesta na akékoľvek množstvo obľúbených rastlín. Indoorová aj outdoorová Vďaka svojmu materiálu odolnému proti UV žiareniu a vplyvom počasia sa perfektne hodí do exteriéru – napríklad ako dekoračný prvok alebo na priestorové rozčlenenie terasy. Pri použití v exteriéri zabránia otvory na odtok vody trvalému zamokreniu a vďaka výškovo nastaviteľným plastovým nožičkám možno debničku na kvety skvele umiestniť aj na mierne nerovný povrch – aj v interiéri.

Naposledy v ponuke: CW29/2018  Na záhradu, balkón aj terasu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.