Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW36 2016
Dáždnik

Dáždnik

Výborne odoláva vetru Tento dáždnik toho dokáže omnoho viac, než len skvelo vyzerať: Vďaka otvorom v dvojvrstvovej streche je obzvlášť odolný proti vetru. Otvory odvádzajú vietor nabok, takže rýchlo stráca silu. Pokiaľ sa však dáždnik predsa len vetrom obráti, ohybné konce zo sklolaminátu zaistia, aby sa zas ľahko preklopil späť. Komfortná manipulácia Tento dáždnik nenechá nikoho stáť v daždi. Odpudzuje vodu a nečistoty a dá sa rýchlo otvoriť a zavrieť stlačením tlačidla. Rukoväť s povrchom Soft Touch a elastickým pútkom sa dobre drží v ruke. Ochranné puzdro je, samozrejme, súčasťou výrobku!
9,99 €
9,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW36/2016  Štýlovo aj v daždi

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.