Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2018
Dávkovač na zmrzlinu

Dávkovač na zmrzlinu

Podáva sa zmrzlina! Čisté dávkovanie, čisté ruky – a čistá pracovná plocha: S týmto dávkovačom na zmrzlinu budú studené pochúťky počas horúcich dní naservírované raz-dva. Špeciálne tvarovaná priehlbina na rukoväti pritom zabraňuje stekaniu zmrzliny po rukoväti. Okrem toho zaisťuje, že pracovná časť dávkovača pri položení nepríde do kontaktu s pracovnou plochou a neznečistí ju. Kuchynská pomôcka sa dá bez problémov vyčistiť v umývačke riadu.

Naposledy v ponuke: CW22/2018  Letná detská móda

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.