Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2016
Dávkovač cesta

Dávkovač cesta

Jednoduché dávkovanie pomocou stláčacieho mechanizmu S týmto dávkovačom cesta môžete čisto a presne dávkovať cesto na makrónky, medovníky a sušienky – na rovnomerné upečenie. Cesto sa dostane tam, kam patrí, a ešte k tomu presne v želanom množstve: Jedna dávka cesta je vhodná na bežne predajné oblátky. Stláčací mechanizmus uľahčuje dávkovanie cesta. Táto praktická pomôcka na dávkovanie je odolná proti teplotám od –20 do +70 °C a vhodná do umývačky riadu. Dávkovač sa dá kompletne rozložiť na jednotlivé diely, takže sa ľahko čistí.
4,99 €
4,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW45/2016  Pečenie, zdobenie a darčeky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.