Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2015
Dávkovač cesta

Dávkovač cesta

Jednoduché dávkovanie Tento dávkovač cesta umožňuje čisté a presné dávkovanie cesta na koláče, vafle alebo palacinky. Cesto pristane tam, kam patrí, a navyše aj v požadovanom množstve! Pri stlačení rukoväti vytečie iba toľko cesta, koľko potrebujete. Aj vychladnutá riedka marmeláda pristane cielene a bez kvackania v pohári. Praktické detaily Táto pomôcka na pečenie má viacero praktických detailov. Stupnica uľahčuje meranie množstva cesta. Protišmykový silikónový krúžok na dne dávkovača zaisťuje dobrú stabilitu. Kvalitný materiál Tento praktický dávkovač je vyrobený z plastu v kvalitnom sklenenom vzhľade. Tento materiál je odolný proti teplotám do +90 ° a môže sa umývať v umývačke riadu.
6,99 €
6,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW22/2015  Dobroty pripravené s láskou

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.