Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Skvelé hodinky pre skvelú mamu

Skvelé šperky pre skvelú mamu

Skvelá móda pre skvelú mamu

Skvelé doplnky pre skvelú mamu

  
Nákupná taška
Z kvalitnej imitácie kože, s prednou stranou v pletenom vzhľade
22,95 € Quickshop
  
 
Taška na rameno
1 taška – 3 dizajny: možno ju nosiť krížom cez hrudník s 2 rozdielnymi stranami alebo v ruke
14,99 € Quickshop
  
 
Taška na rameno
2 spôsoby nosenia – na ramene alebo krížom cez hrudník
14,99 € Quickshop
 
Peňaženka so žetónom do nákupného vozíka
Z kvalitnej imitácie kože v pletenom vzhľade
12,99 € Quickshop
 

Skvelé výrobky na skrášlenie pre skvelú mamu

  
 
Kozmetické taštičky, 2 ks
Odolný umývateľný vrchný materiál
9,99 € Quickshop
 
Masážny valček na chodidlá
Jednoduchá masáž chodidiel a reflexná masáž chodidiel – príjemná a s blahodarným účinkom pre chodidlá a celé telo
7,99 € Quickshop
  
Kefa na vlasy s iónovou funkciou
Na jemné kefovanie a vyhladenie vlasov
11,99 € Quickshop
 
Elektrický odstraňovač zrohovatenej kože
Pre hodvábne jemné chodidlá za okamih
9,99 € Quickshop
 
Vankúšik na oči s výplňou zo semienok repky olejnej
Ideálny na uvoľnenie a zatemnenie, napr. po cvičení jogy
5,99 € Quickshop

Skvelé pohodlné veci pre skvelú mamu

Skvelý spánok pre skvelú mamu

Skvelé dekorácie pre skvelú mamu

 
 
Samostatné kreslo s podnožkou
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
349,00 € Quickshop
 
Samostatné kreslo s podnožkou
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
349,00 € Quickshop
  
  
Obliečka na dekoračný vankúš
12,99 € Quickshop
 
Dostupné varianty:
 
 
 
Obliečka na dekoračný vankúš
Predná strana s kvalitnou potlačou v zlatej farbe
12,99 € Quickshop
 
Dostupné varianty:
 
  
  
 
 
  
 
Dekoračná misa
Vhodná napr. na ovocie alebo chlieb
9,99 € Quickshop
 
  
 
 
  
 
Škatuľky, 5 ks
Ideálne ako darčekové balenie alebo úložný box
9,99 € Quickshop
 
Súprava na pestovanie »Čajové bylinky«
4 rôzne semienka čajových byliniek na pestovanie doma
7,99 € Quickshop
Naše odevy certifikované podľa normy Global Organic Textile Standard (GOTS) sú na dotyk príjemné až trojnásobne. Lebo z kontrolovanej biologickej produkcie a požiadaviek na životné prostredie a sociálnych požiadaviek v celom reťazci výroby textílií profitujú všetci: životné prostredie, ľudia v dodávateľskom reťazci a vy.

KVALITA GOTS
V tomto týždni sú vybrané výrobky certifikované podľa normy GOTS. Obsahujú minimálne 70 % bavlny z kontrolovanej biologickej produkcie a sú vyrobené v súlade s normou Global Organic Textile Standard (GOTS). Nielen pri poľnohospodárskej produkcii, ale aj pri spracovaní sa vzdávame používania nebezpečných chemikálií a kriticky posudzovaných prísad.
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Logo GUT GEMACHT nesú aj naše produkty z papiera certifikované podľa FSC® (Forest Stewardship Council®), pretože k jeho výrobe sa používa drevo zo zodpovedne obhospodarovaných lesov.

S OHĽADOM NA BUDÚCNOSŤ
Prísne štandardy FSC® zaisťujú zodpovedné hospodárenie s lesmi – od stromov až po hotový produkt. Ak sa rozhodnete pre kúpu produktu z papiera certifikovaného podľa FSC®, podporíte zachovanie dôležitých funkcií našich lesov. Môžete sa tiež spoľahnúť na to, že nie sú porušované žiadne práva pracovníkov v lesníctve a že títo pracovníci pracujú za bezpečných pracovných podmienok. Iba z lásky k prírode môžu vzniknúť tak skvelé výrobky!
To, čo sa priamo dotýka našej pokožky, by malo byť GUT GEMACHT. Celulózové vlákno Lenzing Modal® vám ukáže, ako sa to dá jednoducho prispieť k ochrane životného prostredia — a to mimoriadne mäkkým a hebkým spôsobom.

HEBKÉ NA POKOŽKE, ÚŽASNÉ PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE
Lenzing Modal® sa vyrába z bukového dreva vo výrobnom procese pomocou patentovanej technológie šetrnej voči klíme. Výsledok? Absolútne príjemný pocit pre Vás a Vašu pokožku.
Koža je veľmi kvalitným a odolným materiálom. Takže z výrobku sa môžete dlho tešiť. Naše kožené výrobky sú navyše vyčinené bez použitia chrómu. To zabraňuje zaťaženiu životného prostredia chrómom a okrem toho sa vylúčia zdravotné riziká spôsobené touto látkou pre ľudí v krajinách produkcie výrobkov a aj pre Vás.
Pri našej móde z vlákien Lenzing Viscose® pocítite okamžite, že bola vyrobená kvalitne, GUT GEMACHT. Vyznačuje sa mimoriadnou mäkkosťou na dotyk a nádherne splýva.

Celulózové vlákno vám poskytne nielen príjemný pocit na koži, ale je dobré aj vo vzťahu k nášmu životnému prostrediu: Je vyrábané z rastlinných surovín. Tieto sa získavajú zásadne z trvalo udržateľných zdrojov. Pri výrobe sa dbá na to, aby boli dodržané vysoké kvalitatívne a ekologické štandardy.