Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2017
Dámske náramkové hodinky z ušľachtilej ocele v matne-lesklom vzhľade, zdobené krištáľmi Swarovski®

Dámske náramkové hodinky z ušľachtilej ocele v matne-lesklom vzhľade, zdobené krištáľmi Swarovski®

Takto budete čas sledovať ešte radšej: Tieto elegantné náramkové hodinky z ušľachtilej ocele v matne-lesklom vzhľade majú ciferník zdobený krištáľmi Swarovski® a ukazujú čas v rímskych čísliciach. Štýlové a spoľahlivé Hodinky sú poháňané quartzovým strojčekom s nezávislou sekundovou ručičkou, majú svetielkujúce ručičky a praktickú skladaciu sponu s bezpečnostným uzáverom. Ciferník má dodatočný dekoračný lúčovitý výbrus. Remienok sa dá veľmi jednoducho skrátiť na požadovanú dĺžku.

Naposledy v ponuke: CW1/2017  Šperky, ktoré oslnia

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.