Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW9 2018
Coolbar

Coolbar

Pre záhradnú párty Jeden hmat – a už sa môže párty v záhrade začať! Výškovo nastaviteľný odkladací stolík skrýva vo svojom vnútri dvojstenný chladiaci box, ktorý možno veľkoryso naplniť ľadovými kockami alebo drevným ľadom. Pomocou inteligentného teleskopického systému sa stolová doska premení na bistro stolík a máte prístup k nápojom v spodnej chladiacej časti. Odolný proti vplyvom počasia Coolbar vo vzhľade pleteného ratanu je rovnako odolný proti poveternostným vplyvom, ako aj proti UV žiareniu, odpudzuje vodu a má výpust, ktorým môže voda z roztopeného ľadu celkom jednoducho odtiecť.

Naposledy v ponuke: CW9/2018  Všetko na záhradu a balkón

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.