Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW2 2017
Čistič žalúzií

Čistič žalúzií

Náročné čistenie žalúzií je s týmto čističom úplná hračka: Čistič žalúzií je tvarovaný tak, aby čistil hornú a spodnú stranu dvoch lamiel súčasne. Odnímateľný poťah z mikrovlákna možno prať. Šetrí životné prostredie – uvoľňuje mastnotu a nečistotu len s malým množstvom čistiaceho prostriedku a vody. Kvalitné mikrovlákna Optimálne čistenie: Prach a nečistota sa rozpustia a jemné vlákna ich zotrú.

Naposledy v ponuke: CW2/2017  Pomocníci do domácnosti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.