Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2016
Čistič tvrdých podláh AquaTrio 3 v 1

Čistič tvrdých podláh AquaTrio Pro 3 v 1

S čističom tvrdých podláh AquaTrio Pro 3 v 1, ktorý vysáva, stiera a suší v jednom kroku, ide veľké upratovanie rýchlo ako nikdy predtým! Dve rýchlo rotujúce kefy (6 700 ot./min.) spoľahlivo odstránia baktérie a redukujú alergény. Čistič podláh s rôznymi možnosťami využitia Na parkety, laminát, vinyl, keramiku alebo prírodný kameň – tento podlahový vysávač od spoločnosti Philips je ideálny na všetky typy tvrdých podláh. Môže sa používať s teplou alebo studenou vodou, s čistiacim prostriedkom alebo bez neho. Praktické detaily Jednoduchú obsluhu zaisťujú kontrolky LED. Špinavá voda sa zachytáva v samostatnej nádobe. Prístroj má funkciu samočistenia, vďaka čomu ho po použití nemusíte čistiť.
349,00 €
349,00 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW1/2016  Nový lesk pre Váš byt

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.