Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2018
Čistič na podrážky topánok

Čistič na podrážky topánok

Odstraňuje nečistotu z podrážky na topánkach Po poriadnej prechádzke sa môže stať, že budete mať špinavé topánky. Aby ste ich podrážku rýchlo a jednoducho očistili od zvyškov, použite tento čistič na podrážky, ktorý hygienickým spôsobom odstráni odolnú nečistotu a kamene z podrážok s hlbokým profilom. Multifunkčná starostlivosť Čistič podrážok, ktorý čiastočne pozostáva z recyklovaného plastu, má kovový háčik na odstraňovanie napríklad kameňov a kefku, s ktorou odstránite zvyšky nečistôt. Mimoriadne praktický čistič na starostlivosť o športové topánky, záhradné topánky a čižmy.
5,99 €
5,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW3/2018  Dokonalý poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.