Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2018
Čistič čelných skiel

Čistič čelných skiel

==Vyštartuje s jasným výhľadom Na orosené okná v aute zaberá len nekonečné čakanie na vetranie alebo očistenie okien. S týmto čističom čelných skiel pohodlne a rýchlo umyjete a osušíte čelné sklá. Vďaka výklopnej, trojuholníkovej hlavici a sklápacej, 46 centimetrov dlhej rukoväti odstránite kondenzovanú vodu, prach a nečistotu úplne bez problémov. Šetrný k životnému prostrediu, jednoduché uskladnenie === Tento čistič skiel sa dá výborne použiť aj v rohoch čelných skiel a za spätným zrkadlom. Následne ho môžete uložiť napríklad do priehradky na rukavice – bude poruke a šetrí miesto. Tento ochotný spolujazdec je vyrobený z recyklovaného plastu. Dodáva sa s troma návlekmi z mikrovlákna, ktoré je možné prať.
6,99 €
6,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW3/2018  Dokonalý poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Formičky na výrobu sušienkových pohárikov, 6 ks

Na výrobu sušienkových pohárikov s možnosťou naplnenia
4,99 € 4,00 € Quickshop

Inteligentná hračka pre mačky

Napínavá hra šikovnosti vedúca k odhaleniu skrytých pochúťok
7,99 € 5,99 € Quickshop