Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW44 2014
Čistiace utierky, 3 ks

Čistiace utierky, 3 ks

Tieto tri utierky sú vyrobené z mäkkého mikrovlákna a sú ideálne na čistenie chúlostivých povrchov – napríklad pohárov na víno. Špeciálny roh s abrazívnou štruktúrou si poradí aj s usadenou špinou. Ekologicky šetrné čistenie Pretože handričky uvoľňujú mastnotu a nečistotu len s malým množstvom čistiaceho prostriedku a vody, sú šetrné k pokožke a životnému prostrediu. Vykazujú dlhú životnosť a vysokú savosť a nepúšťajú vlákna. Farba: tyrkysová Materiál: 80 % polyester (mikrovlákno), 20 % polyamid (mikrovlákno) roh 85 % polyester, 15 % polyamid (mikrovlákno)
6,99 €
6,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW44/2014  Poď, ideme upratovať!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.