Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW2 2017
Čistiaca súprava do kuchyne

Čistiaca súprava do kuchyne

Tí správni kuchynskí pomocníci na čistenie všetkých povrchov. Táto čistiaca súprava obsahuje hubku a handričku na dôkladné čistenie sklokeramických a iných varných dosiek, pracovných dosiek, drezov z ušľachtilej ocele a dlaždíc: 1 hubka na prichytenú špinu a jednoduché čistenie rohov – s abrazívnym vláknom na zaschnutú špinu v malých medzerách alebo na okrajoch 1 handrička na čistenie väčších plôch Rozdielne strany na účinné a šetrné čistenie Čistiaca hubka a handrička majú dve rozdielne strany: žltú stranu s výčnelkami na predčistenie a odstránenie prichytených nečistôt a zelenú stranu z mikrovlákna na dočistenie a utieranie dosucha bez šmúh.

Naposledy v ponuke: CW2/2017  Pomocníci do domácnosti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.