Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Chodúľka pre deti
Žiaľ už vypredané

Chodúľka pre deti

49,95 € -44% - Ušetríte 22,00 €
27,95 € vrátane DPH
  • Dostupnosť: Už celkom vypredané
  • Doručenie: Doručenie prostredníctvom prepravnej spoločnosti
  • Hravým spôsobom pomáha deťom učiť sa chodiť
  • S certifikátom TÜV

Chodúľka pre deti

Číslo produktu: 74769

Odolná chodúľka pre deti

Takto sa z prvých krôčikov rýchlo stanú prvé výpravy za dobrodružstvom: Táto chodúľka pre deti z dreva z kaučukovníka má štyri stabilné gumové kolieska a nastaviteľnú brzdu. Deti sa môžu hravým spôsobom učiť chodiť – a toto drevené autíčko poskytuje aj miesto na uloženie plyšového medvedíka, bábiky alebo iných dôležitých spoločníkov.

Farba:

Kombinácia žltej, bielej a sivej

Materiál:

Drevo

Rozmery:

Š x V x H cca 20,5 x 46 x 30 cm

Príslušenstvo:

Vrátane návodu na zostavenie

Logo GUT GEMACHT

Logo GUT GEMACHT od Tchibo znamená, že tento výrobok je v celosti alebo sčasti vyrobený podľa zásad udržateľnosti. Kúpou tohto výrobku sa podieľate na dobrej veci – takto budeme spoločne o krok bližšie k zodpovednému svetu. Sme na ceste udržateľnosti – pridajte sa k nám. www.tchibo.sk/GUT-GEMACHT

PlanToys®

Predovšetkým naši najmenší si zaslúžia to najväčšie nasadenie preto je hračka od PlanToys® vyrobená kvalitne s logom GUT GEMACHT. Začína sa to už pri nápade a sprevádza ju to počas celého ekologicky šetrného procesu výroby až po výsledky vhodné pre deti.

HROU SPÄŤ K PRÍRODE
Drevo, ktoré používa PlanToys®, pochádza z kaučukovníkov, ktoré už neposkytujú žiadny kaučuk. Stromy smú ďalej rásť v prirodzenom prostredí ešte tri roky, kým budú ďalej spracované do formy inovatívnej hračky. Súčasne je za každý jeden takýto strom vysadený jeden nový strom. Pomocou týchto a mnohých ďalších opatrení sa PlanToys® stará o väčšiu trvalú udržateľnosť v detskej izbe – a vy celkom prirodzene vnesiete viac zábavy do hry.

Kvalita

Informácie o kvalite

TCM je značka kvality, ktorá označuje vynikajúcu kvalitu produktu.

Objednanie a doručenie

Číslo produktu:

74769

Doručovacia adresa:

  • Fakturačná adresa
  • Iná doručovacia adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Pobočka

Exkluzívne:

Dostupné iba v e-shope

Vrátenie tovaru:

Doručené výrobky je možné vrátiť do 30 dní od doručenia.