Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2018
Cestovný organizér

Cestovný organizér

Ak cestujete letecky a musíte stihnúť prestupový let, občas sa môžete dostať do časovej tiesne. Preto je lepšie, ak máte všetky cestovné doklady bez dlhého hľadania rýchlo poruke – ako napríklad v tomto organizéri. Prehľadné uschovanie cestovného pasu a spol. Cestovný organizér slúži na prehľadné uschovanie najdôležitejších dokladov, a preto je vybavený vhodnými priehradkami: Hlavný priestor je rozdelený na štyri priehradky, v ktorých si nájdu miesto cestovný pas, doklady, lístky a iné dôležité veci a navyše sa tu nachádzajú aj jedna priehradka so zapínaním na zips a jedna priehradka na palubný lístok. Organizér má nastaviteľné zapínanie – podľa množstva dokladov.
17,99 €
17,99
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Plážová taška s chladiacou priehradkou

Udržiava nápoje a potraviny studené
19,99 € 16,00 € Quickshop

Nafukovací šijový vankúšik

Mimoriadne pohodlný – 2 šijové vankúšiky, ktoré sú spojené gumovým pásikom
12,99 € Quickshop

Taštička na dokumenty

Prehľadné uloženie, napr. cestovných dokladov
19,99 € 16,00 € Quickshop