Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW6 2018
Cestovný box na jogurt

Cestovný box na jogurt

Ovsené vločky a müsli chutia v jogurte najlepšie, ak sú suroviny čerstvo zmiešané. A s týmto cestovným boxom na jogurt to môžeme urobiť presne vtedy, keď dostaneme chuť na zdravý snack. Dvojkomorový systém Do veľkej komory sa zmestí cca 430 ml, má teda dostatok priestoru na obsah bežne predávaného jogurtového téglika. Do malej komory možno bezpečne umiestniť müsli, ovsené vločky alebo ovocie. Samozrejme, že nádobu možno použiť na pokrokové občerstvenie, ako napr. kúsky zeleniny s dipom. Lyžicu, ktorá patrí k súprave, možno jednoducho pripevniť na vrchnák a silikónové tesnenie zabráni úniku tekutiny.

Naposledy v ponuke: CW6/2018  Škandinávska kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.