Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW31 2016
Cestovný box na jogurt

Cestovný box na jogurt

Tu bude zdravé občerstvenie „so sebou" bezpečne uschované. Box je ideálny na prepravu napríklad jogurtu – vďaka silikónovému tesneniu z neho nič nevytečie. Vo veku je možné oddelene prepravovať müsli alebo ovocie a až pred konzumáciou ich premiešať s jogurtom. Box je vhodný na mnohé bežne predajné jogurtové tégliky, ale aj na iné dobroty, ako napríklad zeleninové hranolčeky s dipom. K boxu patrí aj lyžička: Dá sa pripevniť k veku, aby sa nestratila.
6,99 €
6,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW31/2016  Letná zábava pokračuje!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.