Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW26 2017
Cestovná žehlička

Cestovná žehlička

Malá, praktická a ideálna na cesty! Táto cestovná žehlička so žehliacou plochou z ušľachtilej ocele sa môže použiť na žehlenie nasucho alebo naparovanie a je vybavená funkciou kropenia, kontrolkou, ochranou proti prehriatiu a ochranou kábla proti zlomeniu. Napätie možno prepínať medzi 110 – 120 V a 220 – 240 V a teplota sa dá plynulo nastaviť. Na bezpečné ochladenie sa žehlička dá postaviť. Vďaka kompaktnému formátu so sklápacou rukoväťou je ideálnym spoločníkom na cesty. Súčasťou balenia sú aj úložné vrecko a zásobník na vodu.

Naposledy v ponuke: CW26/2017  Vybavenie na cesty

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.