Schließen

Cestovná výbava a doplnky

Kufre, doplnky a bezpečnostné riešenia

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Správna veľkosť na každú cestu

Kufre s tvrdou škrupinou v súprave

Aký kufor sa hodí ku mne?

Na cestovanie vlakom, krátke dovolenky alebo ďaleké cesty sa hodia rôzne typy kufrov. Všetky výhody nájdete v prehľade.

Textilný kufor

 • Obzvlášť ľahký vďaka polyesterovej tkanine
 • Dodatočný úložný priestor vďaka vonkajším vreckám
 • Vďaka pružnému materiálu poskytuje viac miesta
 • Perfektný na cestovanie vlakom alebo autom

Hybridný kufor

 • Kombinácia plastu a textilnej tkaniny
 • Vďaka tomu je obzvlášť ľahký a stabilný
 • Poskytuje viac miesta vďaka zipsom, ktoré sa dajú roztiahnuť
 • Hodí sa na všetky cesty

Kufor s tvrdou škrupinou

 • Obzvlášť robustný vďaka tvrdej plastovej škrupine
 • Dobrá ochrana pri daždi
 • Poskytuje optimálnu ochranu obsahu vnútri
 • Hodí sa na všetky cesty

Kufre s tvrdou škrupinou – ideálne na cestovanie lietadlom

Robustné a s dlhou životnosťou

Hybridné kufre – tvrdá škrupina, mäkké jadro

Dajú sa flexibilne zväčšiť až o 30 %

Textilné kufre – cestujte naľahko

Ľahké ako pierko s hmotnosťou samotného kufra len 2,8 kg

Tento smie na palubu

S jeho kompaktnou veľkosťou splní tento kufor na kolieskach aj obzvlášť prísne predpisy o palubnej batožine.

 

Kvalita? Preverená!

Textilné, hybridné alebo s tvrdou škrupinou: Materiálové vlastnosti a odolnosť, ako aj dodržiavanie požiadaviek na škodlivé látky všetkých našich kufrov boli testované nezávislými inštitúciami. Aj v rámci zabezpečenia kvality od Tchibo boli podrobené rozsiahlym testom:

✓ Test zipsu

Kufor je počas dlhodobého testu až 500-krát otváraný a zatváraný. Okrem toho sa preveruje aj to, či sú všetky časti zipsu dobre pripevnené.

✓ Test držadla

Najskôr visí naplnený kufor počas troch dní na rukoväti. V priebehu ďalšieho testu musí rukoväť kufra vydržať 10 000 prerušovaných zdvihnutí.

✓ Schodiskový test

Pri tomto teste musí naplnený kufor absolvovať takmer olympijských 20 000 schodov hore a dole.

✓ Pádový test

Na preverenie robustnosti kufra sa kufor naplní a musí absolvovať trikrát voľný pád z výšky jedného metra na kovovú platňu.

Pre dokonalé cestovanie

Praktické doplnky na cesty

Keď nikto nie je doma…

Bezpečnostná technika do domu a bytu

Môj dovolenkový look

Pohodlné cestovné oblečenie pre ženy

   
   
 • Tričko s dlhým rukávom
Z príjemne mäkkej zmesi bavlny a viskózy
6,99
Náhľad
 
 • Sedemosminové džínsy
Z príjemne mäkkej zmesi bavlny a elastanu
12,99
Náhľad
 
 
 • Blúzka s krátkym rukávom
Ľahký bavlnený materiál s jemnou tkanou štruktúrou
11,99
Náhľad
 
 • Džersejové šortky
Z príjemne mäkkej bavlnenej zmesi
9,99
Náhľad
  
 
  
 • Tenký pletený pulóver v oversized štýle
Z mäkko splývavej zmesi s viskózou
14,99
Náhľad
   
   
     
    

Ležérne na dovolenke

Športový vzhľad pre mužov

Prehľad všetkých kufrov

                           

SPOLOČNE MENÍME SVET K LEPŠIEMU

My všetci nesieme spoločnú zodpovednosť za svet, v ktorom žijeme dnes a budeme žiť aj zajtra. V Tchibo sa preto už vyše 14 rokov snažíme o to, aby sa naše výrobky vyrábali férovo – s rešpektom k nášmu životnému prostrediu a k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Na mnohých miestach sa nám to už podarilo. Na to sme hrdí. Zároveň si uvedomujeme, že je ešte kus cesty pred nami. To sa nám však nepodarí bez pomoci. Dokážeme to len spolu s ľuďmi, ktorí vyrábajú naše výrobky, a spolu s Vami, našimi zákazníkmi, ktorí naše výrobky objavujete pre seba. Zistite viac na tchibo.sk/udržateľnosť.
Naše odevy certifikované podľa normy Global Organic Textile Standard (GOTS) sú na dotyk príjemné až trojnásobne. Lebo z kontrolovanej biologickej produkcie a požiadaviek na životné prostredie a sociálnych požiadaviek v celom reťazci výroby textílií profitujú všetci: životné prostredie, ľudia v dodávateľskom reťazci a vy.

KVALITA GOTS
V tomto týždni sú vybrané výrobky certifikované podľa normy GOTS. Obsahujú minimálne 70 % bavlny z kontrolovanej biologickej produkcie a sú vyrobené v súlade s normou Global Organic Textile Standard (GOTS). Nielen pri poľnohospodárskej produkcii, ale aj pri spracovaní sa vzdávame používania nebezpečných chemikálií a kriticky posudzovaných prísad.
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Koža je veľmi kvalitným a odolným materiálom. Takže z výrobku sa môžete dlho tešiť. Naše kožené výrobky sú navyše vyčinené bez použitia chrómu. To zabraňuje zaťaženiu životného prostredia chrómom a okrem toho sa vylúčia zdravotné riziká spôsobené touto látkou pre ľudí v krajinách produkcie výrobkov a aj pre Vás.
Hodvábne mäkká, odvádzajúca vlhkosť a vyrovnávajúca teplotu — to všetko zažijete s našou nočnou bielizňou z vlákna TENCEL®. Lyocelové vlákno si Vás získa vynikajúcimi vlastnosťami produktu pri nosení a naviac je jeho výroba mimoriadne ekologická.

Surovinou na výrobu vlákna TENCEL® je celulóza — získavaná z dreva s certifikátom FSC®. TENCEL® sa vyrába v uzavretom výrobnom cykle (closed loop system). Tak si môžete byť istý, že naša nočná bielizeň z vlákna TENCEL® je rovnako dobrá pre životné prostredie ako je Váš pocit pri jej nosení.
Zastávame názor, že pokiaľ znovu použijeme hodnotné suroviny, robíme dobrú vec, a vytvárame tak produkty, ktoré právom nesú logo GUT GEMACHT. Preto recyklujeme suroviny a šetríme tak ich zdroje.

ÚŽASNÉ NOVÉ VYUŽITIE
Keď sa rozhodnete pre výrobok z recyklovaného materiálu, prispejete tak veľkou mierou ku konceptu trvalo udržateľného rozvoja. Môže sa tak výrazne znížiť produkcia škodlivých emisií a súčasne sa šetrí energiou a surovinami. Kvalita zostáva rovnaká.