Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW6 2018
Cestovná nádoba na polievku

Cestovná nádoba na polievku

V tejto dvojstennej nádobe na polievku zostanú horúce potraviny horúce a studené potraviny studené – aj na cestách. Veko dobre tesní a zaistí, že polievka a iné tekuté potraviny dôjdu do cieľa bezpečne a predovšetkým v celosti. Lyžicu možno pripevniť na nádobu pomocou silikónového krúžku. Všestranné použitie Nádoba má všestranné použitie, či už na kávu, čaj, jogurt, polievku alebo pevné občerstvenie. Studené pokrmy sa vďaka zabudovanému ventilu dajú ohriať v mikrovlnnej rúre a netreba ich už viac prelievať. A izolačná funkcia funguje, samozrejme, v oboch smeroch: Ruky sú za každých okolností chránené pred nadmerným teplom alebo chladom.

Naposledy v ponuke: CW6/2018  Škandinávska kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.