Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Čas pre mňa

Nápady pre dokonalé chvíle pohody

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Som v kúpeľni

Ponoriť sa a cítiť sa fajn

Ahoj kráska!

Stačí len vypnúť

Najlepšie nápady pre pohodu a uvoľnenie

S praktickými pomocníkmi pre krásu, príjemnými masážami a peknými doplnkami sa postaráme o nádherné chvíle pohody a perfektné uvoľnenie.

Užite si to! ♡

Čas na rozmaznávanie

Všetko pre starostlivosť a zdravie

Jemné čistenie pre hladkú pleť.

Mikrodermálna abrázia odstraňuje profesionálnym peelingom mŕtve bunky pokožky, zatiaľ čo vákuová stimulácia podporuje prekrvenie a čistí upchaté póry.
Výsledok: lepší tón pleti, hladká pokožka a vyššia elasticita.
Pozrite si Silk’n® ReVit Essential

Oddychový čas na uvoľnenie

Nápady na nádherné chvíle pohody

Dobré vibrácie

Celkom jednoducho nabrať novú energiu

Ahoj kráska!

Doplnky pre perfektný vzhľad

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to, aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom, aby sme dosiahli ešte lepšie výsledky. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj k tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.