Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Čalúnená lavica s výklopnou priehradkou

Čalúnená lavica s výklopnou priehradkou

S touto lavicou z našej série »Nábytok pre malé priestory« získate nielen vítané miesto na sedenie, ale navyše aj veľa úložného priestoru na topánky. Výklopnú otváraciu dosku stabilne držia a vedú držiaky dosky. Za ňou sa nachádzajú dve vkladacie poličky s variabilne nastaviteľnou výškou. Odolný poťah Lavica má elegantné a kvalitné čalúnenie a odolný poťah. Je vybavená plastovými nožičkami odolnými proti oderu s chráničmi podlahy, úchytkami vo vzhľade pravej kože v matnej hnedej farbe a má pevné plastové hrany odolné proti nárazom.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.