Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Bývanie ako na pláži

    
     
  
Stojacia lampa Spot s LED
Vo vzhľade reflektora so spotom striebornej farby
Energia: A+
89,95 € Quickshop
   
  
 
   
 
Paraván
Žiaľ už vypredané
 
 

Námornícky nádych do predsiene

Nápady do záhrady a na terasu

 
  
     
  
  
  
  
   
Stolček na sedenie
Žiaľ už vypredané
Stolček na sedenie
Flexibilný – možno ho postaviť na malé aj veľké plochy
139,00 €
   
  
   
  
Záhradná sprcha
Žiaľ už vypredané
 
Nábytok z dreva s certifikátom FSC® prináša so sebou prirodzenosť do každého domu. Logo GUT GEMACHT tu znamená, že váš jedinečný materiál pochádza výhradne zo zodpovedného lesného hospodárstva.

ÚPLNE TVOJA PRÍRODA
Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok. Vy si tak môžete svoj domov mohli skrášliť trvalo udržateľným spôsbom.

Lesy sú nenahraditeľné.

Ovplyvňujú klímu a vytvárajú ochranný priestor pre zviera i človeka. Aby sme ho zachovali, je tento produkt z regionálneho a udržateľného lesného hospodárstva GUT GEMACHT.

Prísne štandardy v oblasti životného prostredia a krátke transportné vzdialenosti zaisťujú zodpovedné a voči klíme priateľské lesné hospodárstvo. Takže sa môžete spoľahnúť, že je biologická rozmanitosť lesov chránená. Takisto sa dbá na dodržiavanie zákonov a na bezpečné pracovné podmienky lesných robotníkov. To predstavuje udržateľnosť až do detailu.