Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Uskladnenie a poriadok

Uskladnenie a poriadok

  • Organizéry do zásuviek, 2 ks
Prehľadné roztriedenie, napr. bielizne, ponožiek alebo doplnkov
5,99
Náhľad
  • XXL vákuové úložné vrecia, 2 ks
Vzduchotesné uskladnenie, napr. záhradných podložiek, kufrov a kočíkov
12,99
Náhľad
  • Kovový závesný regál s drôtenými košíkmi
Poskytuje veľa úložného priestoru a dekoračnú plochu
49,95
Náhľad
  • Úložné vrece
Jednoducho sa skladá pomocou suchého zipsu: ideálne na rýchle upratanie a odpratanie hračiek atď.
17,99
15,00
Náhľad
Žiaľ už vypredané
  • Úložný box na okuliare
Usporiadané uloženie až 5 okuliarov rýchlo poruke
9,99
  • Detský úložný box s vekom »Mačička«
Usporiadané uloženie a ochrana pred prachom pre hračky, plyšové zvieratká atď.
9,99
Náhľad
1 2  

Skladovanie a poriadok v spálni

V upratanej spálni sa uvoľníte hneď lepšie. Praktické pomôcky na udržanie poriadku Vám uľahčia nielen upratovanie, ale vďaka decentnému dizajnu prispejú aj k vytvoreniu pocitu pohody v spálni. Objavte v Tchibo rozmanité úložné riešenia pre Vašu spálňu – od dekoratívnych úložných boxov až po úložný box pod posteľ. Nechajte sa inšpirovať našimi užitočnými tipmi.

Ako v spálni navodiť atmosféru poriadku

Správne skladovanie doplnkov

Keď sú drobnosti ako šperky, kravaty alebo opasky len nedbalo položené v miestnosti alebo v skrini, rýchlo vzniká pocit neporiadku. Praktickým riešením sú úložné boxy, ktoré môžete uložiť do zásuviek alebo ako atraktívnu dekoráciu do spálne umiestniť na poličky. Tak bude mať každý doplnok svoje miesto a Vy ho rýchlejšie nájdete. Okrem toho sú citlivé predmety v boxoch lepšie chránené pred poškodením.

Ako uložiť sezónne oblečenie a ušetriť priestor

Posteľná bielizeň, zimné kabáty alebo iné sezónne oblečenie v skrini obvykle zaberajú veľa miesta. V bielizníkoch s tesniacim vekom proti prachu alebo nadrozmerných úložných boxoch môžete svoju posteľnú bielizeň skladovať pod posteľou, čím si zabezpečíte väčší prehľad v šatníku. Obaly na oblečenie okrem toho poskytujú oblečeniu, ktoré aktuálne nepotrebujete, bezpečnú ochranu pred prachom, moľami a znečistením.

Na čo dbať pri kúpe pomôcok na udržanie poriadku v spálni

Materiál

Pri úložných boxoch máte väčšinou na výber medzi modelmi z kartónu alebo textilu. Dôležitejšie ako materiál sú však zosilnené dno a steny, ktoré sa postarajú o stabilitu. Tak môžete v boxoch bez obáv skladovať aj ťažké doplnky. Obaly na oblečenie z polyesteru zas poskytujú mimoriadne dobrú ochranu pred prachom a vlhkosťou.

Funkčnosť

S funkčnými pomôckami na udržanie poriadku budete mať v spálni lepší prehľad o svojich doplnkoch a veciach, ktoré používate. Stohovacie boxy sú taktiež mimoriadne praktické. Ak majú aj priehľadné okienko alebo priehradku na vsunutie etikety, výborne pomôžu pri upratovaní a triedení. Výškovo nastaviteľné úložné boxy môžete zase zväčšiť, takže veľkosť úložného priestoru môžete prispôsobiť daným potrebám.

Náš záväzok pre Vaše úložné riešenia do spálne

Pri našich pomôckach na skladovanie a udržanie poriadku kladieme veľký dôraz na kvalitné materiály a starostlivé spracovanie. Naše nároky na kvalitu spoznáte podľa pečate akosti TCM (Tchibo Certified Merchandise). Pri online nákupe pomôcok na udržanie poriadku do spálne sa okrem toho môžete spoľahnúť na značku kvality „GUT GEMACHT“. Tá označuje zodpovedné výrobky z trvalo udržateľnej výroby.