Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Kancelárske vybavenie

Kancelárske vybavenie

Ohrievač rúk »Powerbank«
2 v 1: ohrievač rúk a mobilné napájanie na cesty
19,99 € Quickshop
Zásuvková kocka
Až 3 zásuvky a funkcia nabíjania smartfónov, tabletov a pod. cez USB
19,95 € 13,99 € Quickshop
Škatuľky, 5 ks
Ideálne ako darčekové balenie alebo úložný box
9,99 € 7,99 € Quickshop
Šanón na recepty
Na usporiadané uloženie receptov
9,99 € 7,99 € Quickshop

Vybavenie kancelárie pre prehľadné pracovisko

V dobre organizovanej kancelárii ide práca hneď ľahšie. Nástenky a úložné systémy môžu na stole alebo stene okrem toho vytvoriť príťažlivé optické akcenty. Objavte v Tchibo štýlové a praktické pomôcky do kancelárie, ktoré Vám uľahčia triedenie. Prezradíme Vám, ako na to.

Vybavenie do kancelárie, ktoré Vám uľahčí prácu

Správna organizácia kancelárskych potrieb

Upratané pracovisko sa postará nielen o efektívnejšiu prácu, ale aj o príjemnejšiu atmosféru. Pri zariaďovaní kancelárie pomáha, keď kancelárske potreby rozdelíte do kategórií. Úložný systém na pracovnom stole s rôznymi priehradkami poskytne priestor napríklad písacím potrebám. Pre lepší prehľad môžete jednotlivé priehradky označiť nalepovacími etiketami. Vďaka zakladacím obalom alebo zakladačom v rôznych farbách si zas zachováte prehľad vo svojich dokumentoch.

Ergonomické usporiadanie kancelárie

Pre efektívnu prácu potrebujete pracovné prostredie prispôsobené Vašim potrebám a pracovným procesom. Ak pracujete veľa na počítači, najlepšie miesto pre klávesnicu je čo najbližšie k telu. Myš patrí hneď vedľa. Aby Vás pri práci nerušili zamotané káble, vhodné je použitie klipsov na káble. Dôležité dokumenty majte ideálne stále na očiach. Zoznamy úloh a týždenné plány môžete pripevniť na nástenku priamo nad písacím stolom.

Dôležité kritériá pre kúpu Vašich kancelárskych potrieb

Kvalitný materiál

Kancelárske potreby z kvalitných materiálov sú odolnejšie a trvácnejšie. Pri potrebách z papiera je dôležitá jeho dostatočná hrúbka. Tá ovplyvňuje napríklad, či bude náplň pera na papieri presvitať na druhej strane. Pri často používaných kancelárskych potrebách ako diároch a kalendároch je vhodným materiálom pravá koža. Je totiž odolná a postará sa o to, že Váš diár bude vyzerať dobre celoročne.

Funkčnosť

Vybavenie do kancelárie, ktoré je viac než len peknou dekoráciou na stole, Vám poskytne viac pohodlia. Nožnice vhodné na prácu v kancelárií musia byť dosť ostré na to, aby čisto prestrihli aj hrubší papier. Aby otvárač na listy bezpečne sedel v ruke, je dobré, aby bola rúčka z protišmykovej gumy. Stupnica pravítka je viditeľnejšia, ak je farebne odlíšená od pozadia.

Náš záväzok pre Vaše vybavenie kancelárie

Aby ste svoju kancelársku prácu vybavili rýchlo a úspešne, ponúkame Vám funkčné, starostlivo vyrobené kancelárske potreby z kvalitných materiálov. Pečať akosti TCM (Tchibo Certified Merchandise) Vám garantuje vysokú kvalitu našich výrobkov. Podľa označenia „2 v 1“ spoznáte špeciálne výrobky, ktoré majú hneď niekoľko funkcií.