Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Kancelária

Kancelária

Čalúnená stolička
S opierkami na ruky
129,00 € Quickshop
Gumy na gumovanie, 8 ks
V rôznych tvaroch: smajlík, mikrofón, bublina s textom, hashtag, nápis „Yeah“, blesk, gitara a znak mieru
5,99 € 3,99 € Quickshop
Čalúnená jedálenská stolička s látkovým poťahom
Prvok z našej série nábytku vo vidieckom štýle
79,95 € Quickshop
Regál
Pochrómovaná kovová konštrukcia
249,00 € 169,00 € Quickshop
Stolička s látkovým čalúnením
-22 %
niekoľko kusov
Stolička s látkovým čalúnením
Škandinávsky dizajn
129,00 € 99,95 € Quickshop
Taštička s náhradným akumulátorom powerbank
Mobilné napájanie, napr. pre smartfón alebo tablet
24,95 € 19,99 € Quickshop
Súprava kancelárskych potrieb
Nožnice, nôž na listy, pravítko, svorka a mechanická ceruzka vrátane grafitovej tuhy 5,5 mm
12,95 € 7,99 € Quickshop
Čalúnená otočná stolička s nastaviteľnou výškou
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
199,00 € Quickshop
Súprava kancelárskych potrieb
Ozdobné pomôcky na každý deň do kancelárie a školy
8,99 € Quickshop
Stojacia lampa s kovovým tienidlom
Severský dizajn vo vzhľade dubového dreva s matne bielym kovom
99,95 € 79,95 € Quickshop
2 LED lampy s vešiakom
Mobilný zdroj svetla na zavesenie na tyče na oblečenie, kľučky dverí atď.
7,99 € Quickshop
Svietidlá do zásuvky s LED, 2 ks
Automatické zapínanie a vypínanie pri otvorení a zatvorení zásuvky
8,99 € 6,99 € Quickshop
Kempingové svietidlo s LED
S plynulým stmievaním
7,99 € Quickshop
1

Zariadenie kancelárie: pre príjemné pracovisko u Vás doma

Papierovanie, majstrovanie alebo naozajstná domáca kancelária: Zmysluplne zariadená pracovňa Vám poskytne príjemné miesto, kde budete môcť koncentrovane pracovať. Príjemná pohodová atmosféra sa pritom v domácej kancelárii postará o zvýšenú motiváciu. Objavte užitočné nápady do pracovne od Tchibo a obohaťte svoje pracovisko šikovnými zariaďovacími predmetmi.

Nápady a tipy: ako útulne zariadiť pracovňu

Aké farby sú vhodné do pracovne?

V prostredí príjemných farieb Vám pôjdu kancelárske práce hneď ľahšie od ruky: Mimoriadne pozitívne na náladu vplývajú tóny žltej a oranžovej. Zelená upokojuje a pomáha pri koncentrácii – tento efekt môžete docieliť napríklad pomocou rastlín. Tak zároveň zlepšíte kvalitu vzduchu a aj akustiku. Priveľa bielej sa, naopak, v pracovni neodporúča. Priveľmi odráža svetlo, čo nie je dobré pre oči. Vhodnejšie sú preto písacie stoly v matných hnedých tónoch. Nevytvárajú takmer žiadne kontrasty a neodrážajú svetlo.

Súkromie verzus práca

Ak pracujete doma, mentálne oddelenie práce a súkromného života si uľahčíte, ak si pracovňu zriadite v oddelenej miestnosti. Ak nemáte miestnosť navyše, môžete oddeliť domácu kanceláriu od zvyšku priestoru pomocou deliacich stien. Zvoľte si pokojné miesto v obývačke, kde budete môcť nerušene pracovať. Okrem deliacich stien môžete pracovný priestor od zvyšku miestnosti oddeliť aj komodami alebo rastlinami.

Dôležité kritériá pri zariaďovaní pracovne v domácnosti

Stabilita

Príručky, zakladače, pracovné náradie: V pracovni spravidla skladujete nielen ľahké kancelárske potreby, ale aj ťažké predmety. Aby ste ich mohli uchovávať bez obáv, je dôležitá dostatočná stabilita Vášho zariadenia. Obzvlášť pri nosných prvkoch, ako sú police a skrine, je potrebný pevný materiál – napríklad kvalitné masívne drevo alebo kov. Ťažké materiály majú aj tú výhodu, že z nich vyrobené zariaďovacie prvky sú stabilnejšie. Police a skrine zaťažené ťažkými predmetmi však pre istotu ešte pripevnite o stenu.

Ergonómia

Je jedno, či vo Vašej pracovni chcete vykonávať kancelárske, alebo ručné práce: Zariadenie by malo byť prispôsobené Vašim pracovným podmienkam – nie naopak. Ergonomický kancelársky nábytok ako výškovo nastaviteľné písacie stoly alebo kancelárske stoličky môžu napríklad napomáhať zdravému sedeniu a odľahčiť tak Vašu chrbticu. Ľahko dostupné odkladacie plochy môžu taktiež pozitívne ovplyvniť priebeh Vašej práce. Zmysluplné riešenie: Svetlé kancelárske lampy neodrážajúce svetlo prispievajú k lepšej koncentrácii.

Náš záväzok pre Vaše zariadenie kancelárie

Aby ste si mohli vychutnať príjemnú pracovnú atmosféru, Tchibo Vám ponúka funkčné, stabilné a do detailu premyslené zariaďovacie predmety pre zariadenie Vašej kancelárie. So starostlivo spracovanými výrobkami z kvalitných materiálov bude Vaša kancelária ako stvorená na prácu. Všímajte si pritom pečať akosti TCM (Tchibo Certified Merchandise). Výrobky vypracované trvalo udržateľným spôsobom okrem toho spoznáte podľa loga „GUT GEMACHT“.