Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Kancelária

Kancelária

 • Môj diár Tchibo 2020
Formát A5, týždenný, na 12 mesiacov
14,95
Náhľad
 • Stojaca lampa so statívom
Energia: A+ (od A++ do E)
119,00
Náhľad
 • Čalúnená stolička
 • Čalúnená stolička
S opierkami na ruky
129,00
Náhľad
niekoľko kusov
 • Závesné svietidlo LED
Dizajn v matnej čiernej s prvkami v mosadznej farbe
Energia: A+ (od A++ do A)
89,95
39,95
Náhľad
 • Stojacia lampa s LED a lampičkou na čítanie
Energia: A+ (od A++ do E)
89,95
69,95
Náhľad
 • Nočné svetlo s LED »Psík«
S 2 stupňami svietivosti
Energia: A+ (od A++ do E)
19,99
14,99
Náhľad
 • Zrkadlové svietidlo s LED
Energia: A+ (od A++ do A)
29,95
Náhľad
Žiaľ už vypredané
 • Univerzálne držiaky na kábel, 2 ks
Inteligentný manažment káblov: udržia káble usporiadane uložené a vždy poruke
5,99
 • Čalúnená stolička
 • Čalúnená stolička
S opierkami na ruky
129,00
Náhľad
 • Úzky kovový regál s 3 dvierkami
Prvok z našej série kovového nábytku
329,00
279,00
Náhľad
 • Sekretár
Prvok z našej série nábytku vo vidieckom štýle
259,00
Náhľad
 • Svietidlá do zásuvky s LED, 2 ks
Automatické zapínanie a vypínanie pri otvorení a zatvorení zásuvky
8,99
6,99
Náhľad
1

Zariadenie kancelárie: pre príjemné pracovisko u Vás doma

Papierovanie, majstrovanie alebo naozajstná domáca kancelária: Zmysluplne zariadená pracovňa Vám poskytne príjemné miesto, kde budete môcť koncentrovane pracovať. Príjemná pohodová atmosféra sa pritom v domácej kancelárii postará o zvýšenú motiváciu. Objavte užitočné nápady do pracovne od Tchibo a obohaťte svoje pracovisko šikovnými zariaďovacími predmetmi.

Nápady a tipy: ako útulne zariadiť pracovňu

Aké farby sú vhodné do pracovne?

V prostredí príjemných farieb Vám pôjdu kancelárske práce hneď ľahšie od ruky: Mimoriadne pozitívne na náladu vplývajú tóny žltej a oranžovej. Zelená upokojuje a pomáha pri koncentrácii – tento efekt môžete docieliť napríklad pomocou rastlín. Tak zároveň zlepšíte kvalitu vzduchu a aj akustiku. Priveľa bielej sa, naopak, v pracovni neodporúča. Priveľmi odráža svetlo, čo nie je dobré pre oči. Vhodnejšie sú preto písacie stoly v matných hnedých tónoch. Nevytvárajú takmer žiadne kontrasty a neodrážajú svetlo.

Súkromie verzus práca

Ak pracujete doma, mentálne oddelenie práce a súkromného života si uľahčíte, ak si pracovňu zriadite v oddelenej miestnosti. Ak nemáte miestnosť navyše, môžete oddeliť domácu kanceláriu od zvyšku priestoru pomocou deliacich stien. Zvoľte si pokojné miesto v obývačke, kde budete môcť nerušene pracovať. Okrem deliacich stien môžete pracovný priestor od zvyšku miestnosti oddeliť aj komodami alebo rastlinami.

Dôležité kritériá pri zariaďovaní pracovne v domácnosti

Stabilita

Príručky, zakladače, pracovné náradie: V pracovni spravidla skladujete nielen ľahké kancelárske potreby, ale aj ťažké predmety. Aby ste ich mohli uchovávať bez obáv, je dôležitá dostatočná stabilita Vášho zariadenia. Obzvlášť pri nosných prvkoch, ako sú police a skrine, je potrebný pevný materiál – napríklad kvalitné masívne drevo alebo kov. Ťažké materiály majú aj tú výhodu, že z nich vyrobené zariaďovacie prvky sú stabilnejšie. Police a skrine zaťažené ťažkými predmetmi však pre istotu ešte pripevnite o stenu.

Ergonómia

Je jedno, či vo Vašej pracovni chcete vykonávať kancelárske, alebo ručné práce: Zariadenie by malo byť prispôsobené Vašim pracovným podmienkam – nie naopak. Ergonomický kancelársky nábytok ako výškovo nastaviteľné písacie stoly alebo kancelárske stoličky môžu napríklad napomáhať zdravému sedeniu a odľahčiť tak Vašu chrbticu. Ľahko dostupné odkladacie plochy môžu taktiež pozitívne ovplyvniť priebeh Vašej práce. Zmysluplné riešenie: Svetlé kancelárske lampy neodrážajúce svetlo prispievajú k lepšej koncentrácii.

Náš záväzok pre Vaše zariadenie kancelárie

Aby ste si mohli vychutnať príjemnú pracovnú atmosféru, Tchibo Vám ponúka funkčné, stabilné a do detailu premyslené zariaďovacie predmety pre zariadenie Vašej kancelárie. So starostlivo spracovanými výrobkami z kvalitných materiálov bude Vaša kancelária ako stvorená na prácu. Všímajte si pritom pečať akosti TCM (Tchibo Certified Merchandise). Výrobky vypracované trvalo udržateľným spôsobom okrem toho spoznáte podľa loga „GUT GEMACHT“.