Schließen

Bývanie ako pri mori

Nábytok a doplnky v stredomorskom štýle

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Jednoducho sa cítiť príjemne

Štýlové nápady na bývanie do obývačky

Vitajte!

Vidiecky nábytok do predsiene

Spať ako vo sne

Nábytok a textílie do spálne

  

Ľan je príma!

Samozrejme, trvalo udržateľný: Ľan je čisto rastlinné vlákno a pochádza z rastliny ľanu siateho. Ľanové plátno je od prírody veľmi trvanlivé, priedušné, bez uzlíkov, chladivé a vhodné pre alergikov.

Mimochodom: Naše textílie sú zo 100 % ľanu alebo obsahujú okrem polovice ľanu bavlnu z kontrolovaného ekologického hospodárstva.
  
 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
  
Žiaľ už vypredané
  • Koberec
79,95
 
Žiaľ už vypredané
 

Dobrý spánok „to go“

Spací vak je minulosťou. S touto štýlovou posteľnou súpravou máte prikrývku a vankúš aj na cestách vždy poruke. Praktické: v kompaktnom vrecúšku na uskladnenie zostane aj na cestách všetko čisté.
 
          

SPOLOČNE MENÍME SVET K LEPŠIEMU

My všetci nesieme spoločnú zodpovednosť za svet, v ktorom žijeme dnes a budeme žiť aj zajtra. V Tchibo sa preto už vyše 14 rokov snažíme o to, aby sa naše výrobky vyrábali férovo – s rešpektom k nášmu životnému prostrediu a k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Na mnohých miestach sa nám to už podarilo. Na to sme hrdí. Zároveň si uvedomujeme, že je ešte kus cesty pred nami. To sa nám však nepodarí bez pomoci. Dokážeme to len spolu s ľuďmi, ktorí vyrábajú naše výrobky, a spolu s Vami, našimi zákazníkmi, ktorí naše výrobky objavujete pre seba. Zistite viac na tchibo.sk/udržateľnosť.
Naše odevy certifikované podľa normy Global Organic Textile Standard (GOTS) sú na dotyk príjemné až trojnásobne. Lebo z kontrolovanej biologickej produkcie a požiadaviek na životné prostredie a sociálnych požiadaviek v celom reťazci výroby textílií profitujú všetci: životné prostredie, ľudia v dodávateľskom reťazci a vy.

KVALITA GOTS
V tomto týždni sú vybrané výrobky certifikované podľa normy GOTS. Obsahujú minimálne 70 % bavlny z kontrolovanej biologickej produkcie a sú vyrobené v súlade s normou Global Organic Textile Standard (GOTS). Nielen pri poľnohospodárskej produkcii, ale aj pri spracovaní sa vzdávame používania nebezpečných chemikálií a kriticky posudzovaných prísad.
Lesy sú nenahraditeľné. Ovplyvňujú klímu a vytvárajú chránený priestor pre zvieratá a ľudí. Aby sme si ich zachovali, sú naše výrobky vyrobené z dreva s certifikátom FSC® a logom GUT GEMACHT.

Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok.
Môžete sa spoľahnúť na to, že je chránená biologická rozmanitosť lesov. Postarané je aj o dodržiavanie práv a bezpečných pracovných podmienok lesných robotníkov. To je trvalá udržateľnosť až do posledného detailu.