Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Štýlové bývanie

Designový nábytok

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Sadnite si, prosím

Nová elegancia do Vašej obývačky

  
  • Stojacia lampa »Dreibein«, drevo
Energia: A++ (od A++ do E)
99,95
Náhľad
 
  
  

Oddych ako v prvotriednom hoteli

Táto elegantná rozťahovacia posteľ má poťah z jemnej štruktúrovanej látky. Svojimi zaoblenými stranami opticky pôsobí úžasne mäkko a lákavo. Tento kus nábytku je pohovka, rozkladacia posteľ a posteľ pre hostí v jednom.
Pozrieť si rozkladaciu posteľ
 
  • Dvojramenná stojacia lampa
Energia: A (od A++ do E)
99,95
Náhľad
  
Ružová môže byť taká pekná

Jemná trendová farba

Staroružová rozvinie celé svoje kúzlo v kombinácii s inými farbami.

Nie je to len dievčenská farba: spolu s tmavými farbami alebo pastelovými odtieňmi pôsobí staroružová hrejivo a harmonicky. Staroružová sa perfektne hodí aj k odtieňom dreva, s ktorými pôsobí veľmi elegantne.
  • Stojacia lampa »Dreibein«, drevo
Energia: A++ (od A++ do E)
99,95
Náhľad
   
   
 
 
  • Dvojramenná stojacia lampa
Energia: A (od A++ do E)
99,95
Náhľad
   

Kde je reproduktor?

Tento odkladací stolík s dlhými nohami z masívneho dreva nielenže vyzerá elegantne, ale je to zároveň reproduktor so silným zvukom vrátane subwoofera. Hudba sa prenáša pomocou Bluetooth. Vďaka zabudovanej powerbanke si môžete pohodlne nabíjať smartfóny položené na stole.
Pozrieť si stôl s reproduktorom
 
  • Stropné svietidlo
Energia: A (od A++ do E)
119,00
Náhľad
     

Naša nová obľúbená reštaurácia

Nápady na zariadenie jedálne

Viac miesta, viac štýlu

Nový lesk do Vašej predsiene

Pracujte krajšie

Štýlový nábytok pre Vašu domácu kanceláriu

Elegantný nábytok v matnej sivej

Ligotavé vyhliadky

Skutočné pútače pohľadov z kovu v hnedej farbe

Pracujte krajšie

To je sen!

Nový nábytok do spálne

  • Stojacia lampa »Dreibein«, drevo
Energia: A++ (od A++ do E)
99,95
Náhľad
 
 
Žiaľ už vypredané
    
         
 

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Naše odevy certifikované podľa normy Global Organic Textile Standard (GOTS) sú na dotyk príjemné až trojnásobne. Lebo z kontrolovanej biologickej produkcie a požiadaviek na životné prostredie a sociálnych požiadaviek v celom reťazci výroby textílií profitujú všetci: životné prostredie, ľudia v dodávateľskom reťazci a vy.

KVALITA GOTS
V tomto týždni sú vybrané výrobky certifikované podľa normy GOTS. Obsahujú minimálne 70 % bavlny z kontrolovanej biologickej produkcie a sú vyrobené v súlade s normou Global Organic Textile Standard (GOTS). Nielen pri poľnohospodárskej produkcii, ale aj pri spracovaní sa vzdávame používania nebezpečných chemikálií a kriticky posudzovaných prísad.
Naše textílie s pečaťou Bavlna vyrobená v Afrike stelesňujú logo GUT GEMACHT, lebo podporujú trvalo udržateľnú produkciu bavlny v Afrike. Iniciatíva CmiA tam spolupracuje s približne 670 000 producentmi bavlny a ponúka pomoc približne 5,3 mil. ľudí vrátane členov ich rodín, aby si svojpomocne zlepšili svoj život.

POMOC VĎAKA OBCHODU
Sociálna spravodlivosť, vyššie príjmy pre rodiny a ochrana životného prostredia — to sú ciele. Na školeniach sa farmári naučia, ako pestovať bavlnu efektívne a šetrne voči životnému prostrediu. Vďaka vyšším výnosom a väčším príjmom si dokážu vlastnými silami zlepšiť svoju situáciu a život svojej rodiny a to bez akejkoľvek ďalšej pomoci zvonka. Čím viac tejto bavlny sa kúpi, o to lepšie, lebo licenčné poplatky, ktoré podniky za to platia, budú priamo na danom mieste investované napr. do škôl. Tak si pre seba kúpite módu pre dobrý pocit a iným venujete kúsok lepšej budúcnosti.
Lesy sú nenahraditeľné. Ovplyvňujú klímu a vytvárajú chránený priestor pre zvieratá a ľudí. Aby sme si ich zachovali, sú naše výrobky vyrobené z dreva s certifikátom FSC® a logom GUT GEMACHT.

Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok.
Môžete sa spoľahnúť na to, že je chránená biologická rozmanitosť lesov. Postarané je aj o dodržiavanie práv a bezpečných pracovných podmienok lesných robotníkov. To je trvalá udržateľnosť až do posledného detailu.
Nábytok z dreva s certifikátom FSC® prináša so sebou prirodzenosť do každého domu. Logo GUT GEMACHT tu znamená, že váš jedinečný materiál pochádza výhradne zo zodpovedného lesného hospodárstva.

ÚPLNE TVOJA PRÍRODA
Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok. Vy si tak môžete svoj domov mohli skrášliť trvalo udržateľným spôsbom.
Zastávame názor, že pokiaľ znovu použijeme hodnotné suroviny, robíme dobrú vec, a vytvárame tak produkty, ktoré právom nesú logo GUT GEMACHT. Preto recyklujeme suroviny a šetríme tak ich zdroje.

ÚŽASNÉ NOVÉ VYUŽITIE
Keď sa rozhodnete pre výrobok z recyklovaného materiálu, prispejete tak veľkou mierou ku konceptu trvalo udržateľného rozvoja. Môže sa tak výrazne znížiť produkcia škodlivých emisií a súčasne sa šetrí energiou a surovinami. Kvalita zostáva rovnaká.
Ovplyvňujú klímu a vytvárajú ochranný priestor pre zviera i človeka. Aby sme ho zachovali, je tento produkt z regionálneho a udržateľného lesného hospodárstva GUT GEMACHT.

Prísne štandardy v oblasti životného prostredia a krátke transportné vzdialenosti zaisťujú zodpovedné a voči klíme priateľské lesné hospodárstvo. Takže sa môžete spoľahnúť, že je biologická rozmanitosť lesov chránená. Takisto sa dbá na dodržiavanie zákonov a na bezpečné pracovné podmienky lesných robotníkov. To predstavuje udržateľnosť až do detailu.