Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW15 2018
Budík vo vzhľade tachometra

Budík vo vzhľade tachometra

Dokonalý začiatok nového dňa pre technických nadšencov: Tento dizajnový budík s presným quartzovým strojčekom má tvar tachometra športového auta a je vyrobený z kvalitných materiálov. Hodiny majú osobitý vzhľad vďaka funkčne navrhnutému ciferníku a ozdobnému krúžku z kefovaného hliníka. Tichý a s intuitívnym ovládaním Hodiny sú tiché vďaka plynule sa pohybujúcej sekundovej ručičke a čas a funkciu budenia možno nastaviť intuitívne.

Naposledy v ponuke: CW15/2018  Štýlová móda pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.