Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2017
Budík Star Wars™ »Darth Vader™«

Budík Star Wars™ »Darth Vader™«

Aj zamaskovaný ako malý budík vzbudzuje Darth Vader™ hrôzu. Keď sa rozoznie originálny zvuk boja svetelnými mečmi, každý sa prebudí z temnej strany noci do svetlého dňa. Funkcia odloženého budenia sa ideálne hodí pre každého, kto si rád pospí o trochu dlhšie. Budík Star Wars™ má digitálny LCD displej so zobrazením času v 24-hodinovom formáte, tlačidlá na nastavenie hodín a minút a zapínač/vypínač na funkciu budenia. Zobrazenie času a podsvietenie svietia na oranžovo.
34,95 €
34,95 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.