Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2017
Box na cigary

Box na cigary

S cigarami je to podobne ako s dobrým vínom: Skladovanie hrá rozhodujúcu úlohu. V tomto boxe na cigary z kvalitného cédrového dreva s odolnými pántami nájde miesto – závisí od veľkosti – 30 až 45 cigár, pred tým, než si ich v pravej chvíli vychutnáte. Perfektné prostredie Vnútorný zvlhčovač vzduchu sa postará o optimálne skladovanie cigár. Dá sa pripevniť pomocou suchého zipsu a udržuje konštantnú klímu v boxe, aby cigary nevysychali. Prostredníctvom vonkajšieho vlhkomeru sa dá odčítať aktuálna vlhkosť. Vďaka priehľadnému oknu sa môžete kedykoľvek pozrieť dnu, a tak je potrebné otvoriť box len vtedy, keď si chcete vybrať cigaru.
39,95 €
39,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW50/2017  Vianočná inšpirácia

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.