Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW31 2016
Bezvreckový vysávač PowerPro Compact

Bezvreckový vysávač PowerPro Compact

Bezvreckový vysávač PowerPro Compact dosahuje vynikajúce výsledky vďaka technológii PowerCyclone 4 – oddeľuje vzduch od prachu v jednom kroku. Efektívne čistenie Vysávač má výkonnú hubicu TriActive, ktorá efektívne odstraňuje hrubé nečistoty i jemný prach. Utesnený kryt s optimálnym prúdom vzduchu podporuje efektívny motor. Funkčné detaily Prístroj má automatické navíjanie kábla, umývateľný filter HEPA 10 a predáva sa s A hubicou na tvrdé podlahy. Vysávač je zaradený do energetickej triedy B a jeho maximálna hlasitosť je 79 dB.
69,95 €
69,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW31/2016  Všetko pre domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.