Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2018
Bezpečnostná taška na rameno

Bezpečnostná taška na rameno

Bezpečnostné tašky S touto taškou na rameno budete na cestách v bezpečí: Kovová výstuž v ramennom popruhu s nastaviteľnou dĺžkou zaisťuje, že preseknutie a rozrezanie popruhu je ťažšie a zároveň poskytuje zvýšenú ochranu pred krádežou. Veľa priehradiek Taška s odolným vrchným materiálom, ktorý sa môže utierať vlhkou handričkou, má hlavný priestor so zapínaním na zips. Vo vnútri sa nachádzajú jedna priehradka na zips a dve zásuvné priehradky, na zadnej strane je taška na rameno vybavená ďalšou priehradkou na zips.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.