Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2018
Bezpečnostná náprsná taška

Bezpečnostná náprsná taška

Bezpečnostné tašky S touto náprsnou taškou budete mať všetko dôležité vždy pri sebe – a navyše ochráni aj osobné údaje: Taška je s ochrannou fóliou proti RFID, ktorá zabraňuje prečítaniu údajov nachádzajúcich sa na čipoch kariet. Dodatočnú bezpečnosť zaisťuje šnúrka na zavesenie vystužená kovom s nastaviteľnou dĺžkou – jej nepozorované preseknutie a rozrezanie je oveľa ťažšie. Viacero zásuvných priehradiek a priehradiek na zips Náprsná taška je na vonkajšej strane vyrobená z ľahkého materiálu ripstop a na zadnej strane sa nachádza mäkké mikrovlákno so zapracovanou ochrannou fóliou odolnou proti vlhkosti, ktoré poskytuje maximálne pohodlie pri nosení. Vo viacerých zásuvných priehradkách a priehradkách na zips si nájdu bezpečné miesto napríklad cestovný pas, peniaze a cestovné doklady.
9,99 €
9,99
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.