Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW41 2018
Bežecká čiapka s LED

Bežecká čiapka s LED

Viditeľnosť znamená bezpečnosť Skoro ráno či neskoro večer – alebo za škaredého počasia: S touto čiapkou uvidíte lepšie a bude Vás aj lepšie vidno. Vpredu a vzadu má po jednom svetle s LED, obe môžu mať nastavený úplný alebo polovičný jas, predné svetlo má navyše funkciu blikajúceho svetla. Výborne sa nosí Termočiapka s ochranou proti striekajúcej vode je vyrobená z priedušného a elastického materiálu, ktorý sa postará o maximálne pohodlie pri nízkych teplotách a za akéhokoľvek počasia.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.