Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW8 2018
Batožinové zámky TSA, 2 ks

Batožinové zámky TSA, 2 ks

Batožinový zámok TSA – stabilný a bezpečný Tieto dva batožinové zámky odolné proti korózii majú stabilný kovový plášť so strmeňom z tvrdenej ocele. Vysokú bezpečnosť zaisťuje 1 000 rozličných číselných kombinácií. Bezpečnosť pri kontrole batožiny Zámok Travel Sentry® umožňuje bezpečnostným úradom, aby batožinu otvorili a skontrolovali bez poškodenia – odporúčame ho napríklad pri cestách do USA. Červený indikátor otvorenia ukazuje, či bola batožina počas kontroly batožiny otvorená.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.