Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2018
Automatický skladací dáždnik

Automatický skladací dáždnik

Tento dáždnik môžete mať vďaka jeho kompaktným rozmerom vždy pri sebe a aj keď Vás prekvapí dážď, domov sa dostanete v suchu. Strecha dáždnika odpudzuje vodu a dokonca aj nečistotu a je odolná proti vetru: Ak ju prevráti silný vietor, je možné ju bez problémov obrátiť späť. Dáždnik má elastické pútko na nosenie, pohodlne sa s ním manipuluje vďaka rukoväti s povrchom Soft Touch a otvára a zatvára sa stlačením tlačidla. Ak práve svieti slnko, možno ho priestorovo úsporne uložiť do ochranného obalu.
9,99 €
9,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW5/2018  Džínsová móda pre deti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.