Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW7 2018
Automatický dáždnik do kabelky

Automatický dáždnik do kabelky

Byť vonku v daždi nemusí byť príjemné. S týmto dáždnikom sa môžete vzoprieť mokru a odolávať dažďu. Dáždnik s poťahom odolným proti vode a špine sa otvorí a zatvorí stlačením gombíka. Navyše je dáždnik stabilný vo vetre a bez problémov ho možno zložiť, aj keby sa do toho priplietol vietor. Vďaka soft-touch držadlu s elastickým pútkom spočíva pevne v ruke a predáva sa s ochranným obalom, v ktorom ho možno uložiť.
9,99 €
9,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW7/2018  Jarné trendy do veľkosti 52-54

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.